Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Szlachetna Paczka”

Tekst informacyjny na czerwonym tle

Pierwszy śnieg już za nami, zatem tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia Samorząd Studentów PW organizuje akcję „Szlachetna Paczka”, której celem jest wsparcie rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. W ubiegłych latach akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem Pracowników naszego Wydziału. Również w tym roku zachęcamy Państwa do zaangażowania się w pomoc.

„Szlachetną Paczkę” można wesprzeć na dwa sposoby:

Dodatkowe informacje na temat wspieranych rodzin można znaleźć na stronach „Szlachetnej Paczki” PW:

W razie dodatkowych pytań dotyczących zbiórki zapraszamy do kontaktu: patryk.modzelewski2.stud@pw.edu.pl kliknięcie spowoduje otwarcie linku w nowej karcie..

Akcja potrwa do 15 grudnia 2022 r. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w niej udziału!

Source URL: http://simr.pw.edu.pl/aktualnosc/wydzial-studenci-wspolpraca/1743-zapraszamy-do-wziecia-udzialu-w-akcji-szlachetna-paczka